Formy płatności

 

Płatność za pobraniem czyli płatność przy odbiorze

Dla wszystkich, którzy wolą zapłacić za przesyłkę kurierowi. To proste, za zamówienie płacisz bezpośrednio u kuriera podczas odbioru towaru. Zwróć uwagę na poprawnie spisany adres dostawy i poprawność podanego numeru telefonu. Przygotuj odliczoną kwotę - kurier nie jest zobowiązany do wydawania reszty. 

Przelew bankowy czyli przelew na konto

Dla tych którzy preferują samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w stacjonarnej placówce banku lub na poczcie. Po złożeniu zamówienia w naszym sklepie otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem oraz dane do przelewu i numer konta. Jak tylko zaksięgujemy Twoją wpłatę, zaczniemy realizację zamówienia. Dane do przelewu znajdują się poniżej, pamiętaj by w tytule przelewu podać numer zamówienia.

 

Nasze dane:

74 1020 2498 0000 8002 0022 0640

S.C. PERS Dariusz Kruk, Patryk Kruk
Makowskiego 2
41-220 Sosnowiec
 

Płatności online szybkie i wygodne

płatności Shoper (możliwa płatność kartą)

płatności Przelewy24.pl (możliwa płatność kartą) 

 

Operatorem płatności realizowanych przez karty płatnicze jest BlueMedia S.A.

Dostępne karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

Shoper Płatności -Baner 

 

Termin płatności

W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient zobowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży. Po tym czasie zamówienie zostanie anulowane, a umowa kupna/ sprzedaży zawarta na odległość miedzy sprzedającym a kupującym zostanie rozwiązana.
W przypadku wyboru przez Klienta płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.

 

Odbiór osobisty w sklepie:

Za zakupione towary z odbiorem osobistym możesz zapłacić w sklepie gotówką lub kartą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl